אודות

נעים להכיר: מירי ברנשטיין, בלרינה

מירי ברנשטיין

מירי ברנשטיין היא בימאית, מפיקה ויוצרת חרדית, חלוצת תרבות במגזר החרדי בתחום התיאטרון מייסדת "המרכז החרדי לאומנויות הבמה".

מירי ברנשטיין הציבה רף חדש של מקצועיות במגזר ופיתחה תת-ענף תרבותי על במת התיאטרון בעולם הנשי. בהפקות התיאטרון ובמחזות הזמר שלה מופיעות שחקניות מומחיות עם רזומה מקצועי עשיר ומגוון, לצד תפאורות דינמיות מתקדמות, איכויות טקסטואליות נדירות ופסקול מוזיקלי מקורי הנוגע עמוק בלבבות.

תיאטרון הרפרטואר של מירי ברנשטיין מציג מחזות קומיים, מרגשים ויפהפיים השזורים באומץ, בהומור, בצחוק ובבכי, תוך הקפדה על רף בימוי ומשחק מהגבוהים הקיימים בארץ ובעולם.


בין ההפקות הפופולריות שעלו: אדלוויס – עיבוד אמוני, לקלאסיקה 'צלילי המוזיקה', אנטבקה – אינטרפרטציה לקלאסיקה 'כנר על הגג', כמעט שבת – מחזה מפתיע לילדים עם אינטרפרטציה ייחודית לסיפור 'חנהלה ושמלת השבת'. ירוסלם – קומדיה מוזיקלית מבריקה העוסקת בגזענות ובקבלת האחר, שוות – קלאסיקה אמיצה העוסקת בשאלות זהות ושייכות, נורמלית וחצי – התמודדות מול אתגרי תקשורת וחברה בעולם של ימינו.
הצגות תיאטרון הרפרטואר של מירי ברנשטיין עולות מאות פעמים בכל רחבי הארץ, בעשרות יישובים וערים, פריפריה, מרכז, דרום וצפון לקהלי ענק של נשים המצביעות ברגליים ובאות שוב ושוב לצרוך תרבות איכותית מקסימלית, בהתאמה מלאה לערכי הציבור שומר התורה והמצוות.

לצד התיאטרון שייסדה ומנהלת מירי ברנשטיין, היא מנהלת בית ספר מקצועי לאומנויות הבמה. בבית הספר כיתות לימוד פעילות לנשים ובנות חרדיות, בניצוחן המקצועי של צוות מורות מומחיות ומנוסות בתחומי מחול, במה, פיתוח קול, משחק ותיאטרון. תלמידות ובוגרות בתי הספר למחול ולמשחק של מירי ברנשטיין משתלבות בהפקות ענק של במה ותיאטרון ומבטיחות לעצמן עתיד אמנותי ומקצועי, בטוח ומתגמל.

הדיפלומות שלנו

דיפלומה בלט

מטרת שיעורי הבלט להבטיח התפתחות גופנית נכונה, להקנות כלים בסיסיים ולשפר את המיומנויות הטכניות כגון יציבה נכונה, קואורדינציה, דיוק, כוח, גמישות, מוזיקליות ועוד.

דיפלומה משחק

במרכז החרדי לאומנויות הבמה מתמקצעים במיוחד במחזות זמר. שחקנית היום היא מולטי טסקינג. תלמידותינו עוברות כור היתוך במשחק, ובמקביל גם בשירה נכונה ובמחול. הבוגרות יוצאות להופעות מקצועיות ברחבי הארץ.

דיפלומה התעמלות אמנותית

חוג התעמלות אומנותית מקנה את יסודות התנועה כגון: גמישות, יציבה, קואורדינציה, אקרובטיקה, ריקוד, ועבודה עם אביזרים כגון חבל, כדור, חישוק וסרט.

אישור כשרות